Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон піде у відставку з поста лідера Консервативної партії.

Про це глава британського уряду повідомив 7 липня під час свого звернення. Борис Джонсон подякував британцям та не забув у своїй промові й про Україну.

Борис Джонсон заявив, що готовий продовжувати виконувати обов’язки прем’єр-міністра та голови Консервативної партії до моменту обрання нового лідера.

Крім того, Джонсон наголосив, що процес вибору нового лідера, а відповідно й нового прем’єр-міністра потрібно почати якнайшвидше.

Не забув Борис Джонсон і про Україну. Глава британського уряду наголосив, що кадрові зміни не вплинуть на підтримку нашої держави. Джонсон також закликав Велику Британію стати лідером у Європі щодо підтримки України у боротьбі з росією.

Останнім ударом став скандал із Крісом Пінчером – членом уряду Джонсона, якого звинуватили у сексуальних домаганнях до чоловіків.

Цього тижня стало відомо, що двоє чоловіків поскаржилися на Пінчера, що той непристойно зачіпав їх на вечірці у закритому клубі. Кріс Пінчер безпосередньо відповідав за дисципліну консерваторів у парламенті.

Парламентаріїв обурив той факт, що Джонсон призначив цього депутата на високу посаду всупереч тому, що його вже звинувачували у домаганнях раніше, і внутрішнє розслідування дійшло висновку, що звинувачення були обґрунтованими.

Джонсон відповів, що нічого такого не пам’ятає, але потім вирішив все ж перепросити – але лише після того, як з’явилися незаперечні свідчення того, що йому доповідали про інцидент особисто.

 

Давно хотіли познайомитись зі світом криптовалют, але не знаєте з чого почати? Корупція.Інфо створює власний крипто канал Крипто.Інфо Та проводить розіграш 1000 гривень серед нових підписників. ПІДПИСУЙСЯ!