Між одіозним блогером Анатолієм Шарієм та проросійським видання “Страна” спалахнув конфлікт. Як би це дивно не звучало, але прихильники Росії та Володимира звинувачували один одного у проукраїнських поглядах.

Як написав відеоблогер Денис Казанський, суперечка між Шарієм і сайтом “Страна” набуває вже зовсім гротескних форм.

Конфлікт спалахнув між проросійським блогером Анатолієм Шарієм та журналісткою видання “Страна” Олесею Медведєвою. Остання як компромат показала твіт Шарія, в якому блогер критикував очільника Кремля Володимира Путіна.

Натомість Шарій оприлюднив інтерв’ю Олесі, в якому вона розповідає, що у 2014 році виступала проти “ЛНР” та “ДНР” і навіть виходила на мітинги з українським прапором.

«Для Шарія це теж компромат (як же можна проти “ДНР” та ще з українським прапором?). І він радіє, що прихильників України тоді побили відморозки», – пояснив Казанський.

Реакція Шарія

У своєму телеграмі Шарій назвав ролик Медведєвої “контентом для сліпих з переказом фільму”.

«Але переказ фільму – замануха, половина ролика знову жорсткі викриття Шарія», – заявив одіозний блогер.

Він сказав, що після такого контенту від “Страны” відпишуться тисячі людей. За даними Шарія, вже 10% прихильників проросійського видання це зробили.

Нагадаємо, 20 серпня Рада нацбезпеки та оборони запровадила санкції проти головного редактора видання “Страна.ua” Ігоря Гужви. Під обмеження потрапили Анатолій та Ольга Шарії.

Підкоеслимо, ще у лютому Служба безпеки України оголосила проросійського блогера Анатолія Шарія у державний розшук. Тоді Шарій мав прийти на допит 22 лютого у СБУ, проте замість нього з’явились лише його захисники, 25 лютого блогер знову не прийшов на допит.

У березні в базі розшуку Міністерства внутрішніх справ України з’явився файл на підозрюваного у державній зраді блогера Анатолія Шарія. У базі він вказаний як «особа, яка переховується від органів досудового розслідування». Суд дозволив затримати його «з метою приводу».

Зазначимо, в Україні з 2014 року зареєстровано понад 30 тисяч злочинів, пов’язаних зі збройним конфліктом, але лише трохи більше однією четвертої частини з них скеровані до суду. Про це генеральна прокурорка України Ірина Венедіктовавона розповіла під час онлайн-зустрічі з послом зі спецзавдань Майклом Козаком Офісу глобального кримінального правосуддя Держдепу США та представниками Бюро з питань Європи та Євразії, а також Бюро з питань демократії, прав людини та праці Держдепартаменту США, повідомила пресслужба Офісу генпрокурора у суботу, 21 серпня.

“З 2014 року в Україні зареєстровано понад 30 тисяч кримінальних проваджень щодо злочинів, пов’язаних зі збройним конфліктом, лише понад сім тисяч із них скеровані до суду. Нам необхідно суттєво активізувати цю роботу. До того ж, крім внутрішніх процесів, ми збираємо докази для міжнародних судових інстанцій,” – сказала Венедіткова, яку цитує сайт відомства.