20ef30c2bea28b2e2ea40ac82a5056bc7b26715f

Трускавецьким школярам, які долучилися до ремонту БТРа, військовослужбовці 184-го Навчального центру Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного провели екскурсію полігоном.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України, новину передає Корупція.інфо.

За кілька місяців старшокласники трьох середніх шкіл міста Трускавець назбирали понад 11 тонн макулатури, за яку отримали 26 тисяч 700 гривень.

Ці гроші вони передали місцевим волонтерам, які ремонтували бронетранспортер. Екскурсія полігоном стала сюрпризом для Трускавецьких школярів. Військове стрільбище, комплекс водолазної підготовки, автодром – діти не лише оглянули військові об’єкти полігону, зброю та техніку, а й проїхались на військових машинах.  

Загальна вартість ремонту БТРа склала 38 тисяч 950 гривень. Щоб відремонтувати бронемашину, до шкільного збору гроші доклали Трускавецькі меценати. У бронетранспортері відремонтували двигун, систему щеплення та замінили електропроводку.

Заступник начальника відділення підготовки водіїв та механіків-водіїв з озброєння майор Олег Бойко розповів: «Ми вдячні школярам за їхню допомогу у відновленні бронетранспортера. Тепер він використовуватиметься під час проведення підготовки мобілізованих, на ньому навчатимуться практичному водінню механіки-водіїї БТРів». 

Військовослужбовці вручили подяки та грамоти кожній школі за допомогу у ремонті бронемашини.