Садовий звернувся до організаторів блокади та центральної влади з проханням повернутись до теми переговорів, передає Корупція.Інфо

Популярне: Що ж тепер буде? Курс доллара росте на очах, дізнайтеся, що нас чекає до кінця березня

Мер Львова, лідер Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий застерігає президента та прем’єр-міністра від силового розгону блокувальників залізниці на Донбасі. 

«Нічого гіршого, ніж силовий конфлікт між українцями поблизу лінії фронту, уявити зараз собі неможливо. Я наполегливо застерігаю Президента та Прем’єр-міністра навіть не думати про такий варіант», – заявив Садовий, коментуючи інформацію про те, що влада розглядає варіант силового розгону блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу.


Він також звернувся до організаторів блокади та центральної влади з проханням повернутись до теми переговорів.

«Вважаю, що такі переговори можливі за відмови з боку влади від будь-яких погроз на адресу активістів. А також визнання всіма сторонами наступних аксіом: єдиною темою для переговорів з російською окупаційною адміністрацією на Донбасі може бути лише питання звільнення українських військовополонених; торгувати з компаніями, які платять данину окупаційній владі – недопустимо; тримати енергетичну безпеку країни в залежності від окупантів – недопустимо. Якщо ми всі погоджуємось з цими тезами, потрібно приймати Закон про визнання реальності – офіційного статусу непідконтрольних територій як «окупованих» з усіма міжнародно-правовими наслідками. Проект в Раді – справа за депутатами», – сказав Садовий.

Він наголосив, що «сьогодні цю політику в інтересах держави реалізовують ветерани АТО на коліях Донбасу не тому, що їм персонально не подобається хтось у владі, а тому, що вони на війні вибороли моральне право, аби вимагати, щоб інші на цій війні, принаймні, не заробляли».