Symonenko

Лідер Компартії Петро Симоненко заявляє, що перебував на допиті у Службі безпеки України як свідок. Передає Корупція.Інфо

Про це він сказав журналістам у понеділок ввечері, після того, як вийшов з Головного слідчого управління СБ України після 11-годинного допиту . 

"Жодних претензій до мене як до лідера партії і до партії з тих питань, які викликали жвавий інтерес у засобів масової інформації, немає. Як був свідком, так і залишився свідком", – заявив Симоненко.

Також Симоненко має намір відкрити кримінальне провадження щодо посадових осіб Служби безпеки України, які, на його думку, поширювали інформацію, яка навмисно дискредитує КПУ.

"Ми, перебуваючи в режимі запитань і відповідей зі слідчим, стали свідками, коли в ЗМІ поширювалося дуже багато навмисно брехливої ​​інформації, і цим чинився тиск як на слідство, так і на тих громадян, які шанобливо ставляться до Компарії. Тому завтра з ранку буде написана заява про порушення справи відносно посадових осіб СБУ, які навмисно надавали брехливу інформацію ", – сказав він