У всіх інтерв'ю екс-губернатор Харківської області, а тепер керівник Адміністрації Президента Ігор Райнін підкреслює, що його сім'я живе скромно, син займається тенісом, а у дружини – малий бізнес. Це підтверджують виписки з реєстру нерухомості (на главу АП зареєстрована двушка з його податкової декларації), бази прописок громадян України та реєстру підприємств та підприємців. Однак, спосіб життя єдиної дитини сімейства Райнін не особливо скромний. Судячи по сторінках Анатолія в соцмережах він одягається в модних бутиках, носить дорогий годинник. А в якості місця навчання вказав у себе на ФБ … московський вуз, передає Корупція.Інфо.

Кореспонденти "Країни" дізналися, що батьки 17-річного Толика прописані в різних квартирах Харкова, але їх житлоплощу знаходиться в досить непримітних багатоповерхівках. Разом з Анатолієм по одному зареєстровані його мати і батько, у яких є ще крихітний будинок під Харковом.

Сам Анатолій в своєму акаунті в "Фейсбуці" вказав, що вчиться (або вчився) в московському вищому навчальному закладі. У графі "навчався" він позначив Вищий інститут управління. Це московське навчальний заклад, який готує керівників для підприємств, державних установ.

c61871d1e6161692bd1638574cceb8c9

При цьому, як з'ясувала "Країна", Анатолій був зарахований до Харківського національного юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Однак про це, чомусь, він не вказав на своїй сторінці в соцмережі. Втім, нічого не заважає йому вчитися в двох ВНЗ одночасно – в українському та зарубіжному.

У базі українських абітурієнтів цього року vstup.info тінейджер не фігурує ні серед зарахованих студентів в українські вузи, ні серед тих, хто подавав документи для вступу. Така ж ситуація з дочками Порошенко, Гройсмана, які закінчили 11 клас, але, судячи з усього, вищу освіту отримуватимуть закордоном.

a9d193a545adcfa1c54f83af0eb36a7a

Більш того, успішний раніше спортсмен (Толік займав 34-е місце серед юніорів у рейтингу тенісистів Європи) більше року не брав участі в змаганнях. Останні його парні поєдинки проходили в 2015 році.