У Миколаєві на урочистій церемонії за участю президента України Петра Порошенка близько 100 бійців 1-го окремого батальйону морської піхоти відмовилися надягати нові берети кольору морської хвилі. Начальник прес-центру Військово-морських сил Олег Чалик запевнив, що переважна більшість морських піхотинців, які брали участь в церемонії, все ж наділи нові берети.

Відмова змінити берети під час урочистої церемонії за участю президента Петра Порошенка в Миколаєві був особистою позицією окремих військовослужбовців. Про це 23 травня начальник прес-центру Військово-морських сил України Олег Чалик заявив "Укрінформу", передає Корупція.Інфо.

"Є відповідний наказ, обов'язковий для виконання. Одним з елементів є зміна чорного берета на новий – кольору морської хвилі. Дехто з морських піхотинців відмовився змінити берети піхоти. Серед них більшість вже звільнені в запас. Це їх особиста позиція", – сказав він.

За словами Чалик, "переважна більшість морських піхотинців все ж наділи нові берети".

23 травня в Миколаєві з нагоди 100-річчя від дня створення морської піхоти України військовослужбовцям вручили нові берети кольору морської хвилі.

Популярне: Відтепер діти вчитимуться до липня: Міністр МОН визначила тривалість навчального року

Близько 100 бійців 1-го окремого батальйону морської піхоти, який раніше дислокувався в Феодосії, вишикувалися перед Порошенко в старих чорних беретах. Один з військовослужбовців розповів, що це був протест проти "фасадної реформи в армії і радянського підходу до управління колективами". За його словами, після демаршу деяким бійцям батальйону пригрозили звільненням.