Відомий український мільярдер Ігор Коломойський розповів, що підтримувати Президента України на наступних виборах він більше не збирається, передає Корупція.Інфо.

За словами олігарха він "дуже розчарувався" в політиці і рещеніях Петра Порошенко.Коломойскій зізнався, що не дивлячись на те, що відкритого конфлік між ними не існує, але проблеми в стосунках все-таки існують.

Популярне: "Кривава революція, лист Путіну та постачальник зброї": Надія Савченко розкрила свої таємниці прямо в залі суду

"Порошенко не може бути моїм опонентом, тому що ми з ним ніде не змагаємося в одній відкритій політичній боротьбі. Я не беру участь у президентських перегонах і не збираюся брати участь … Але для Порошенка я – опонент. Опонент світоглядний", – сказав Коломойський.

Він вважає, що них різне ставлення не тільки до свободи слова, демократії і подій в Україні, але і повністю різне бачення того, яким олжен бути справжній Президент.

"І які у нього повинні бути відносини з власним народом, зі своєю країною. Ось в цьому ми з ним повністю відрізняємося. Тому … у мене до нього дуже велике розчарування. Тому я його опонентом", – зазначив бізнесмен.