«Народний фронт» на парламентських виборах замовляв рекламу на телеканалі «Інтер» на десятки мільйонів гривень, і саме з цих грошей отримувала зарплатню Марія Столярова.

Про це повідомив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов в ефірі «112. Україна».

«На парламентських виборах ще не існувало такої партії, як «Народний контроль», яку я очолюю. Вона з’явилася тільки влітку наступного року. Я ж балотувався, як самовисуванець, і не мав реклами на «Інтері», на відміну від «Народного фронту», який розміщував рекламу на десятки мільйонів гривень. Робив це через тодішнього креативного продюсера телеканалу Марію Столярову, яку видворили за антиукраїнську позицію з держави», – нагадав депутат.

Він пояснив, що вся реклама проходить саме через креативного продюсера, а дані про агітацію подаються у ЦВК.

«Саме з ЦВК я й отримав відомості щодо того, скільки «Народний фронт» заплатив «Інтеру». І саме з цих грошей Марія Столярова й отримувала зарплатню», – сказав Добродомов.

За його словами, «Народний контроль» згадують у контексті місцевих виборів 2015 року. Тоді у Столярової виявили сценарій сюжету ролику партії щодо запобігання розкрадання лісів. За його словами, він не міг там не бути, адже сценарій є так само і в керівників інших телеканалів, де в 2015 році партія розміщувала рекламу.

«І ще тоді «Народний контроль» звітувався про це в ЦВК», –  зазначив Добродомов.