Київський районний суд Харкова продовжив запобіжний захід обвинуваченим у смертельній ДТП на вулиці Сумській Олені Зайцевій та Геннадію Дронову до 16 лютого.

Як повідомляє "МедіаПорт", 19 грудня повинні були озвучити результати додаткової судово-медичної експертизи про наявність у момент аварії в крові Зайцевої наркотиків, однак експерти на засідання не прийшли.

Уточнюється, що захисники обвинувачених просили застосувати більш м'який запобіжний захід, не пов'язаний із триманням під вартою. Зокрема, Дронов просив відпустити його під домашній арешт із електронним браслетом.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Я не збираюся нікуди йти, тікати, ховатися, до того ж, я сам прийшов на перший суд, готовий здати паспорт, права, закордонний паспорт", — сказав він.

У свою чергу адвокат Зайцевої вкотре говорила про проблеми зі здоров'ям її підзахисної.

"У матеріалах справи є медична документація, яка досліджувалася судом, оголошувалися всі діагнози, які є у Зайцевої нині, від чого вона страждає протягом тривалого періоду, протягом 10 років. Ця обставина підтверджує відсутність навіть можливості у цієї особи сховатися від слідства. Фізично їй дуже складно зникнути, кудись виїхати", — заявила адвокат.
 
Суддя Віктор Попрас зачитав висновок експертів, у якому йдеться, що "дати достовірну оцінку, чи була Зайцева у стані наркотичного сп'яніння або під впливом медичних препаратів, неможливо".

Після розгляду клопотання звинувачення про продовження запобіжного заходу суд оголосив перерву до 20 грудня. На засіданні планують допитати ще одного експерта Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Н. С. Бокаріуса.