Скажи мені, з ким ти спиш: В Житомирській області гомофоб побив жінку

Дружину Галини Корнієнко побили, а правоохоронці намагалася "звільнитися" від заявниці, – Корупція Інфо

Популярне: Що коїться??? Оприлюднено "свіжий" курс валют, від якого у вас точно мову відніме…

У Малинському районі Житомирської області жінку побили на грунті ненависті до лесбіянок. Про це повідомила радник Міністерства соціальної політики Галина Корнієнко на своїй Facebook-сторінці. За словами Корнієнка, на минулих вихідних вона разом зі своєю співмешканкою Наташею зняли будиночок. У якийсь момент у них з'явилися сусіди – "галаслива компанія", що зняла поруч дві кімнати.

"Розмова зав'язалася. І тут один з чоловіків тієї компанії запитав у Наташі, де її чоловік. Вона відповіла, що немає у неї мужика, вона лесбіянка. Через 10 хвилин почався треш… Я побачила, що мою дружину цей мужик кинув на підлогу і б'є ногами, вона ухилялася, вибігла у двір, він біг за нею", – написала Корнієнко. Бешкетник нібито сказав Наталці, що такі, як вона, не повинні жити, що він її вб'є і зариє".

За словами Корнієнка, викликати наряд поліції у неї вийшло з третього разу. "Всі три рази зі мною розмовляли, але два рази жодного наряду ніхто висилати не збирався. У мене запитали, по-перше, моє ПІБ, по-друге, мою прописку, в третіх, моє місце проживання, і лише потім – що сталося", – зазначила вона. Через сорок хвилин, правоохоронці все-таки приїхали.

Але замість питань один з поліцейських "давав готові судження". "Про причину нападу відповіли, що чоловік на неї напав, бив і словесно ображав після того, як почув інформацію, що Наташа лесбіянка. Пряма мова поліцейського: "тобто, напав він після того, як ви зізналися, що у вас нетрадиційна сексуальна орієнтація". На цьому місці у мене здали нерви і я сказала, що це у нього нетрадиційна сексуальна орієнтація, а Наташа просто лесбіянка, і я наполягаю, щоб у поясненні була ця фраза", – зазначила Корнієнко.

Потрапивши в райвідділ, жінок "ще дві години опитувала вже слідчий", при цьому бешкетника "ніхто у відділення не привіз". Вранці поліцейські "Наташі ще раз намагалися пояснити, що справу відкривати не варто, і що її випадок – сексуальна орієнтація – взагалі не може бути підставою ознаки злочину на ґрунті ненависті". За фактом справу таки відкрили й зареєстрували, проте цього довелося домагатися.

"Мою дружину побили на очах у великої кількості людей, тому, що вона сказала, що вона лесбіянка, при цьому поліція намагається спустити справу на гальмах… Щоб поліція почала тебе захищати, треба спочатку їх дуже сильно до цього спонукати і добре знати свої права. На наші податки ми утримуємо тих, хто захищати нас не має наміру", – резюмувала радник міністерства.