Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун сколихнула суспільство черговим нововведенням

Цього разу приголомшеними виявилися жінки, адже зміни стосуються візитів до гінеколога, передає Корупція.Інфо.

«Прийом гінеколога буде безкоштовним. На первинній ланці зараз є сімейні лікарі, педіатри та терапевти. З наступного року будемо додавати. На первинній ланці жінка може піти до гінеколога без напрямку», – зазначила вона.

І все б нічого, якби не деякі уточнення.

Зокрема уточнюється, що безкоштовними відвідування гінеколога виключно тільки для українок. Більш того, після вибору сімейного лікаря та підписання з ним декларації, правила походу знову змінюватися: направлення до гінеколога доведеться оплачувати іншими способами.

Таке повідомлення зчинило справжній резонанс у мережі.

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

 «Люди добрі, які це ще бульбашки, якого ще газу, поясніть мені будь-ласка, я нічого не можу второпоти, про що це вона? В мене таке відчуття, що замість гінеколога ми скоро будемо ходити до проктолога лікувати ОРЗ», «І знову сумно!», “Пані Супрун, ну просто фантазерка. До наших терапевтам в поліклініку, добре ходити за смертью.Все стане ще гірше. Люди як ходили до профільних лікарів, так і будуть ходити. Помітно, що пані Супрун, в Україні не лечітся.Те хворі які лікувалися у дільничних лікарів, здоров’я їх вже не турбує …, Порятунок хворого, це можливість потрапити до хорошого професіонала. Бажаю Всім, здоров’я”, “огляд у гінеколога буде по скайпу? і у проктолога ??? “,” Купуйте ви вже цього опудала ступу і мітлу і відправте назад», – пишуть у мережі.