Трагедія сталася сьогодні, 4 серпня, орієнтовно о шостій годині вечора на  базі відпочинку, що біля Рівного. Про це написала у соцмережі рівнянка Тетяна Закордонець. За її словами, «швидка їхала 20 хвилин», передає Корупція.Інфо.

Популярне: Жалієтеся на спеку? Ви просто не знаєте новий прогноз погоди, вже сьогодні все катастрофічно зміниться
 

Проте, насправді з’ясувалося, що вини медиків у смерті жінки немає – лікарі приїхали вчасно, однак чому у відпочинковому комплексі, який, до слова належить екс-зятю екс-президента Віктора Ющенка – Олексію Хахльову (щоправда, неофіційно), немає рятувальників, питання.

–    Виклик з «Швейцарії» надійшов о 18:15, через 12 хвилин медики були на місці, а вже через дві хвилини констатували смерть, – розповів кореспонденту PRESS-ЦЕНТР головний лікар Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги Андрій Бортнік. – Це була жінка 1989 року народження. Питання в тому, чому на такій базі відпочинку не було тих, хто б надав першу медичну допомогу потерпілій?

Відпочивальники кажуть, що 28-річна жінка перекинулася з матрацу, відпочивала тут з маленькою дитиною. До того ж, смертельні випадки на тутешньому озері не вперше – кілька років тому тут втопився хлопець.


PRESS-ЦЕНТР намагався отримати коментар власника парку-готелю «Швейцарія» Олексія Хахльова з приводу інциденту, однак його телефон спочатку був вимкнений, а потім не відповідав.

А зателефонувавши на стаціонарний телефон, вказаний на сайті відпочинкового комплексу, нам відповіли, що «вже пізня година і всі коментарі можна отримати лише завтра, бо «адміністратор вже відпочиває». Хоча спеціаліст із бронювання номерів зізналася, що рятувальника у них на озері дійсно немає і жінка сьогодні дійсно втопилася. Тому, якщо, не дай Боже, будете тонути ви, то це ваші проблеми.