Більшість із загиблих і травмованих у страшному ДТП в Кривому Розі – працівники ПАТ "Арселор-Міттал", передає Корупція.Інфо.

Про це йдеться в офіційній заяві підприємства:

"Компанія з глибоким сумом повідомляє, що в результаті сьогоднішньої масштабної дорожньо-транспортної пригоди в Кривому Розі загинуло 8 осіб та травмовано 21 особа, серед яких більшість – працівники ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг".


За попередніми даними, пише "КП в Україні", однією з жертв аварії була 57-річна Алла Коротич. Жінка пропрацювала на "Арселор-Міттал" 18 років, у неї двоє дорослих доньок.

Загинув і колега Алли – 40-річний Андрій Славін.


На місці помер 39-річний кріворожанін, батько трьох дітей Сергій Рак.

  

У списку жертв аварії також 36-річний киянин Олександр Махинов, у якого залишилися піврічний син і дружина, 56-річний Михайло Кукленко, 46-річна Марина Соловей, Ігор Шкіря і 55-річна співробітниця одного з металургійних підприємств Людмила Стешенко, у якій залишилися дочка і внучка.

Популярне: "Підвищення мінімалки вже з другого кварталу, тобто з 1 квітня, передбачено, але…": Коли мінімальна буде 4200, у мінфіні дали пояснення

Відзначимо, що керівництвом ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" прийнято рішення про виділення фінансової допомоги сім'ям загиблих і постраждалих працівників. Сім'ї загиблих співробітників ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" отримають по 100 тис. грн. Компанія також бере на себе всі витрати, пов'язані з похованням загиблих.

Крім того, в міській раді Кривого рогу також пообіцяли допомогу постраждалим і рідним загиблих.

"Для надання допомоги постраждалим залучені кращі медичні фахівці. Дано доручення щодо організації подальшої допомоги потерпілим, допомоги у організації похорону сім'ям загиблих.18 квітня о 10:00 в Спасо-Преображенському кафедральному соборі буде проведена панахида за загиблими в ДТП і Молебень за здоров'я постраждалих. Такі ж служби пройдуть в усіх церквах і храмах Кривого Рогу. За розпорядженням міського голови 18 квітня у Кривому Розі оголошено жалобу за загиблими в ДТП", – йдеться в повідомленні міськради, де опубліковані фотографії з потерпілими в аварії.