У мережі з’явилися фотографії загиблого екіпажу пасажирського літака Ан-148, який вилетів з Домодєдово в Орськ і зазнав аварії в Раменському районі (Підмосков’я), передає Корупція.Інфо

Нагадаємо, на борту повітряного судна перебували 65 пасажирів і 6 членів екіпажу.

Раніше вже озвучувала імена жертв. Зараз в мережі з’явилися фото деяких. Наприклад, Telegram-канал Mash опублікував фотографію загиблої бортпровідниці Анастасії Славінської та другого пілота – Сергія Гамбаряна.

Відомо, що Анастасія останній раз онлайн була о 14:21 – за 7 хвилин до катастрофи, в момент зльоту.


«Під’їзди до місця аварії розчищають за допомогою тракторів. Поки техніка не може брати участь в операції через снігові замети. Погода лютує – снігопад змінюється хвилинами ясної погоди і знову », – йдеться в повідомленні Mash.

Популярне: "Переламав їй ноги, щоб запхати в…": 19-річний хлопець зґвалтував померлу від передозу дівчину, а потім…


Крім фотографій загиблих, в мережі опублікували кадри того, що відбувалося в аеропорту Орська – люди, які зустрічали рейс, мабуть, до останнього не знали, що сталося непоправне.

Зараз, як пише Коммерсант, психологи вже почали роботу з родичами загиблих в аеропорту оренбурзького Орська.

Нагадаємо, 11 лютого в Раменському районі Московської області зазнав аварії літак Ан-148, який виконував рейс № 703 сполученням: «Домодєдово-Орськ». Попередня причина аварії літака Ан-148 в Підмосков’ї – відмова і подальший вибух одного з двигунів.