18-річна Мелісса Уайтлі з Хенфорда, Великобританія, захворіла напередодні Різдва і померла через місяць. Її сестра-близнюк Меган не уявляє, як можна жити без людини, з котрою вона ділила абсолютно все з першого дня свого життя, передає Корупція.Інфо

Мелісса разом з сестрою Меган вчилася інженерної справи на третьому курсі в коледжі в Ньюкасл-андер-Лаймі, Англія. У травні минулого року Мелісса отримала права і купила машину. У вересні у неї закрутився роман з колишнім однокласником Беном Пеппером, якого вона знала сім років. Життя тільки починалася: разом з 18-річним коханим вони планували поїздку в Дубай і переїхати в знімну квартиру.


Але напередодні сімейного свята Мелісса підхопила грип, котрому вона не приділила належної уваги через сімейні клопоти. Вже через тиждень життєві сили стали залишати дівчину, і батьки відвезли її до лікарів.


Популярне: "Переламав їй ноги, щоб запхати в …": 19-річний хлопець зґвалтував померлу від передозування дівчину, а потім …

"Я бачив, як бліднула її шкіра і втікав колір її губ, вона слабшала на моїх очах, а я нічого не міг зробити. Я навіть не міг впоратися з емоціями"

На жаль, було вже надто пізно. Лікарі виявили у Мелісси сепсис, пневмонію і грибкову інфекцію. Щоб спробувати врятувати дівчину, медики ввели її в штучну кому. Але у Мелісси не вийшло вибратися …


"Ми все робили разом. Вона була такою позитивною! У нас було багато спільного, загальні жарти і спільні спогади. Я не могла мати сестри краще за Мелісси. Я не знаю, як зможу впоратися з цим горем"

Тепер батьки і Меган просять усіх не відкладати проблеми зі здоров'ям на потім, адже ніколи не знаєш, що може бути їх причиною.