smittja_e1252

Від учора, 7 червня, на Грибовицькому сміттєзвалищі триває пожежа. Доступ техніки до місця горіння є неможливим.

Проте рятувальники контролюють ситуацію, передає Корупція Інфо.

Як розповів речник ГУ ДСНС України у Львівській області Віталій Туровцев, станом на вчора на сміттєзвалищі було декілька осередків горіння. Причина полягає у тому, що саме горіння не припинялося. Гасіння проводилось до 12 години ночі у тому місці, де це було можливим.

«Залишилось ще 400 м кв. Станом на зараз роботи не проводяться, оскільки доступ техніки до місця горіння є неможливим», – повідомив Віталій Туровцев.

За словами речника, саме займання не припинялося, воно було на сміттєзвалищі постійно. Проте, його вдавалось пригашувати. Наразі воно знаходиться у такому місці до якого підійти та подати вогнегасячі речовини неможливо.Зараз вогонь далі не поширюється, адже в момент, коли він доходить до місця, доступне для того, щоб рятувальники могли здійснювати заходи із гасіння, проводяться відповідні роботи. Зараз на місці знаходиться техніка і рятувальники. 

Нагадаємо, У суботу, 28 травня, на Грибовицькому сміттєзвалищі розпочалася пожежа, яку вдалося ліквідувати через два дні. Першими на місце займання прибули «надзвичайники» – працівники ГУ ДСНС України у Львівській області. Під завалами палаючого сміття опинилися троє з них, а також еколог ЛКП «Збиранка». Пошуки останнього – комунальника Олександра Бутіна тривають. Тіла пожежників знайшли без ознак життя. Правоохоронці відпрацьовують кілька версій причин катастрофи. Поки що вони озвучили дві основні: порушення правил безпеки та службове недбальство.

Зазначимо, міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до Президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням про оголошення міста Львова та сіл Малехова і Грибович зоною надзвичайної екологічної ситуації. ‡агрузка...