27 липня 2018 року ми станемо свідками унікальних астрономічних явищ – Марс наблизиться до Землі на максимально близьку відстань, а також відбудеться найдовше у цьому сторіччі “криваве” місячне затемнення

Марс – планета конфліктів, тож таке наближення само по собі не обіцяє нічого хорошого. 27 липня буде непередбачуваним і навіть небезпечним днем. Астрологи звертають увагу на те, що дія поєднання цих унікальних астрономічних явищ не обмежуватиметься одним днем. Все, що буде закладене в це затемнення, впливатиме на життя людини протягом всього саросного циклу, який складає 20 років.

Наближення ретроградного Марса і “кривавий Місяць” можуть спровокувати ескалацію військових конфліктів, підвищення рівня пожежної небезпеки, ріст кількості авіакатастроф та активізацію злочинності. На ці глобальні події звертають увагу астрологи. Але важливі речі відбудуться і у житті кожного з нас.

Найбільше “кривавий Місяць” вплине на Левів, Скорпіонів, Водоліїв та Тельців.

Майже не відчують на собі негативного впливу Близнюки, Діви і Стрільці.

Особисті стосунки і кохання 27 липня

Всі ніжні і теплі почуття цього дня відійдуть на другий план. Марс – планета воїн та конфліктів 27 липня задасть тон вашим стосункам. Астрологи попереджають, що сьогодні людям бракуватиме витримки та взаємоповаги. Причина цього  в тому, що Місяць втрачає власні сили і нам все важче вдається контролювати свої емоції. Намагайтеся сьогодні уникнути сварок, адже ці неприємні моменти у стосунках можуть мати серйозні наслідки.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

 

Фінансова і професійна сфера 27 липня

Зараз складається не найкраща ситуація для серйозних капіталовкладень або значних покупок. Подібні речі краще відкласти на інший день. 27 липня не відчують складнощів у роботі лише творчі особистості, або ті, чия праця не пов’язана з точністю та відповідальністю. “Кривавий Місяць” і велике протистояння Марса можуть ускладнити стосунки з колегами та діловими партнерами. Зараз не час підписувати угоди і укладати договори.

Здоров’я 27 липня

27 липня існує значна ймовірність загострення хронічних хвороб або появи неочікуваних проблем зі здоров’ям. Астрологи радять відмовитися цього дня від подорожей, особливо уникати перельотів. Адже “кривавий Місяць” – це завжди час катастроф, а у поєднанні з великим протистоянням Марса його небезпечні для здоров’я прояви стають ще відчутнішими.