Сьогодні її у СІЗО її відвідали мати і сестра.

Позбавлена недоторканності депутат Надія Савченко голодує вже 20-й день, і сьогодні її зранку відвідали мати та сестра, передає Корупція.Інфо

Рідні кажуть, що Надія сильно схудла – з 85 до 70 кілограмів. Вона нічого не їсть, лише вживає воду та палить цигарки. Через це з травною системою почались проблеми.Сьогодні до медичного закладу Савченко не доправлять, оскільки заплановані слідчі дії. Завтра, як сказала депутатка рідним, сама проситиметься до медзакладу.

"Вона справді дуже схудла. Вона справді просилася до лікарні, але сьогодні з нею проводитимуться слідчі дії тому сьогодні в лікарню не поїде, завтра. Була вага 85, зараз 70. Вона зараз виглядає приблизно як я, але Надя вища. Проблеми зі шлунком – це все, що я знаю. Спазми продовжуються, блювота іноді є, нудота", – розповідає сестра затриманої.

Також Віра Савченко зауважила, що ця вага ще не критична. За її словами, критичного рівня у 49 кг вона досягла під час голодування у російському СІЗО.

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада зняла із Савченко недоторканність і дозволила притягнення до кримінальної відповідальності й арешт. 


В будинок вони зайшли ще о 7 ранку, але, поки не приїхав адвокат та сестра Надії Віра, їхня мати не пускала оперативників за поріг. Вилучили жорсткий диск з комп'ютера та нагородну зброю Надії. Савченко обвинувачують у підготовці теракту в центрі Києва. Вона разом із поплічниками, нібито, планували обстріл будівель в урядовому кварталі з метою держперевороту.


Популярне:“На свою ж Великодню службу йшов пішки”: Авто з Патріархом Філаретом не пустили до Собору через візит Порошенка


Савченко звинувачують у підготовці масштабного теракту проти керівництва країни з метою державного перевороту. Голосувати проти Савченко депутатів переконало 

"Пропоную переворот. Треба прибрати фізично – всіх і зразу". У Раді показали відео з Савченко і Рубаном
30-хвилинне відео. На ньому вона разом зі своїм спільником Володимиром Рубаном у деталях планують терористичну атаку із тисячами жертв у Києві.

Раніше Шевченківський районний суд Києва обрав для Савченко запобіжний захід у вигляді двох місяців за ґратами, а нардеп оголосила голодування. А 29 березня Апеляційний суд Києва залишив чинним рішення Шевченківського райсуду щодо тримання під вартою народного депутата Надії Савченко.