поліція

В Запоріжжі поліцейський отримав поранення кисті, відбираючи ніж у чоловіка, який намагався покінчити з собою.

"Увечері 22 січня на лінію 102 надійшло повідомлення з супермаркету, розташованого на Привокзальній площі Запоріжжя. По приміщенню магазину прогулювалася людина, демонстративно прикладаючи ніж то до горла, то до живота. Чоловік був п'яний, і явно не в собі: після того, як він кілька разів штрикнув себе ножем, очевидці викликали поліцію", – розповіли правоохоронці.

Прибулі на місце патрульні намагалися підійти до чоловіка ближче, заспокоїти його, однак той кричав, що не хоче жити і близько їх не підпускав.

У результаті спільними зусиллями його вдалося умовити вийти з торгового залу. При цьому ніж він весь цей час він тримав біля живота, а потім несподівано двічі вдарив себе.

"Співробітник батальйону патрульної служби Вадим Лутай кинувся до нього, щоб відібрати ніж. Отриманню самогубцем нових поранень він запобіг, а от сам не вберігся", – зазначили в поліції.

Після цього на місце події прибула швидка допомога, і обох постраждалих відвезли до лікарні.

"Вадиму наклали кілька швів, а невдалого самогубця, який всю дорогу до лікарні вибачався перед правоохоронцем, госпіталізували", – додали у відомстві.