сбу

За замах на вбивство народного депутата до 11 років позбавлення волі засуджено діючого та колишнього співробітників управління СБУ в Кіровоградській області.

Про це повідомили у прес-службі ГПУ, передає Корупція.Інфо.

Згідно з повідомленням, правоохоронців звинувачують у вчиненні закінченого замаху на вбивство колишнього голови наглядової ради одного з найбільших підприємств регіону, народного депутата України шляхом застосування вибухівки.

За інформацією ГПУ, мотивом такого вчинку стала відмова потерпілого придбати у одного із засуджених земельну ділянку, вартість якої складає близько 4 млн грн, та викриття ним незаконної оборудки з цією землею. 

Кіровським районним судом Кіровограда призначено покарання у вигляді 11 років позбавлення волі та позбавлення обвинувачених спеціальних військових звань. 

Також суд скасував незаконний державний акт на право власності на земельну ділянку, яка фігурувала у кримінальному провадженні, та повернув її громаді селища Нове.

Раніше повідомлялось, що на Донеччині СБУ викрила протиправну діяльність посадовців Волноваської залізниці, які ухилялися від сплати податків. Всього до державного бюджету України не сплачено зборів та обов’язкових платежів на загальну суму 1 мільйон 833 тисячі гривень.