В уряді сидять диверсанти, які не думають, як житимуть українці після підвищення ціни на газ.

Про це заявив народний депутат України від партії «Наш край» Сергій Шахов в ефірі телеканалу NEWSONE з Максом Назаровим.

“Підвищити ціну на газ – це ж легко. Ціну на ЖКП підвищили, ціну на гарячу воду… Ви уявляєте, скільки платитиме бабуся, яка проживає в квартирі в 50 кв. м? Так, вона буде сплачувати більше, ніж навіть її пенсія”, – констатує політик.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Крім того, на думку Шахова, з підвищенням ціни на газ, українці за комуналку платитимуть 4,5 тис. грн. Далі після підвищення ціни на газ відразу подорожчають абсолютно всі продукти харчування.

“Це практично йде диверсія і саботаж усередині самого Кабміну. ​​Вважаю, що Гройсман не впорається з цією ситуацією, у нас немає п’яти профільних міністрів, які б сьогодні керували цим. Немає міністра фінансів, якась помічниця Данилюка сьогодні виконує обов’язки і домовляється з МВФ”, – пояснює народний депутат.

За словами Шахова, треба закінчувати ці репарації і терміново шукати резерви в нашій державі, а вони існують.

Раніше повідомлялося, що навіть підняття ціни на «блакитне паливо» для населення не допоможе Україні отримати новий транш МВФ. 

Про це повідомив економіст Олександр Охріменко.

«Навіть якщо піднімуть ціни на газ, траншу не буде. Транш не має ніякого відношення до підвищення цін на газ », – зазначив він.

Причиною цього, стверджує експерт, є те, що влада знайшла для себе нового «цапа-відбувайла». При цьому реалізація сценарію з підвищенням ціни на газ для населення буде мати тільки негативні наслідки.

«… жоден з рад МВФ не дав позитивного ефекту», – підкреслив він.

Окрім того, МВФ відкхилив всі пропозиції щодо розтягування підвищених цін на кілька місяців, про це заявив співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич.

"Тепер ми бачимо, що вторгнення, ймовірно, завершується, Гройсману не вдалося виторгувати те, чого хотілося, – якесь підвищення на рівні 2-3% у квартал. Захід хоче підвищувати відразу істотно. а це понад 30%, – відзначив аналітик.