Дружина президента України Володимира Зеленського Олена Зеленська зізналася, що їй було неприємно, коли він цілувався з іншими жінками

Олена Зеленська зізналася, що вони з чоловіком вже багато років притираються один до одного і навіть сваряться, присутні в їх відносинах і ревнощі. Про це вона розповіла в інтерв’ю.

Так як Володимир Зеленський часто знімався у фільмах з різними партнерками, ревнощі іноді все ж були. Але жінка наполягає, що на початку відносин питання з ревнощами було гострішим.

«Володимир якось зізнавався, що ревнував мене до когось. І розповів він про це тільки через п’ять років, як це сталося. А тоді взагалі ніякого виду не подав. У цьому плані він страшно потайний, вважає нижче своєї гідності показати, що він може ревнувати. Я його потім запитувала, чому він відразу не розповів, адже мені б було приємно навіть», – зізналася дружина Зеленського.

Крім цього, вона зазначила, що зараз почуття ревнощів знаходиться «на паузі», адже Володимир Зеленський не дає їй ніяких приводів для ревнощів. А також в їх відносинах є повна довіра, тому почуття ревнощів не виникає:

«А коли приводів в принципі немає, то і ревнощі відходять на другий план. Тим більше ми працюємо разом, і я завжди знаю, де він і чим займається. І якщо він говорить, що на нараді, він дійсно на ній, і не бреше. У цьому випадку важлива довіра. Звичайно, у жінок фантазія безмежна, і понавигадували собі можна що завгодно. Але я цим не займаюся. Тому ми і не приховуємо один від одного телефони », – пояснила Зеленська.

Також вона зазначила, що, коли вперше побачила, як Володимир Зеленський цілується на знімальному майданчику з іншою жінкою, їй стало неприємно.

«Перший раз я побачила це вживу, причому випадково. Знімали фінальну сцену фільму «Любов у великому місті», я приїхала на знімальний майданчик, щоб разом пообідати і щось обговорити. А тут так співпало. По правді, здалеку це виглядало не дуже приємно, мені навіть стало трохи не по собі. Але коли Володимир вийшов з кадру, все встало на свої місця. Адже нічого інтимного в цьому процесі немає. І коли я бачу подібні сцени з ним на екрані, реагую спокійно. Більше переживає він, у такі моменти близькості намагається навіть вийти із залу, причому під різними приводами. Звичайно, якась незручність є», – додала Олена Зеленська.