Поліція графства Уест-Мідлендс у Великобританії розслідує жорстоке вбивство неповнолітньої приїжджої з пострадянського простору, тіло якої знайшли в парку міста Вулвергемптон. Дівчина з російськомовним ім'ям і литовським громадянством Вікторія Соколова була побита до смерті, а перед цим її згвалтували. Злочин породив хвилю чуток, які викликали тривогу представників правоохоронних органів, передає Корупція.Інфо.

За підозрою в скоєнні цього злочину заарештовані двоє підлітків у віці 16 і 17 років, пише The Daily Mail. Молодшого з хлопців взяли під варту.
 

Британська поліція закликала до стриманості в соцмережах, де обговорюють згвалтування і вбивство 14-річної Вікторії Соколової. Труп 14-річної Вікторії було знайдено перехожим близько 7:00 12 квітня в парку West в районі Уітмор-Рінс. Згідно з висновком судмедекспертів, дівчина померла від черепно-мозкової травми, отриманої при ударі тупим важким предметом по голові.
 
Напередодні ввечері родичі Вікторії звернулися в поліцію у зв'язку з її зникненням.
 
Смерть Вікторії породила бурхливі дискусії в інтернеті. У зв'язку з цим 22 квітня поліція Уест-Мідлендса опублікувала відкритий лист членів сім'ї загиблої литовської емігрантки, які попросили не шукати винних і не поширювати чутки, повідомляє Birmingham Live.
 
У поліції також зазначили, що вже з'явилися коментарі "з погрозами і неправдивою інформацією", які можуть перешкодити розслідуванню.

Популярне: "Штраф 170 тисяч гривень…": В Україні готуються ввести каральні заходи, кого з українців стосуватимуться нововведення

Як зазначила інспектор слідчого відділу поліції Керолайн Корфілд, непідкріплені доказами підозри можуть привести до того, що постраждають невинні люди.
 
Біля входу в нещасливий парк, в якому була вбита дівчина, місцеві жителі влаштували імпровізований меморіал. Туди принесли букети, а до воріт і огорожі прив'язали сотні повітряних кульок синього кольору, який найбільше любила Вікторія. Також був організований збір пожертвувань на похорон загиблої.