На українських любителів онлайн-шопінгу чекають погані новини.

Як стало відомо, Рада прийняла правки до Податкового кодексу щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році, які торкнулися безмитного ввезення товарів в країну, передає Корупція.Інфо.


Зокрема, Рада ввела обмеження на безподаткові пересилання товарів фізичним особам у міжнародних поштових та експрес-відправленнях. Тепер, без мита в Україні можна буде ввезти тільки три посилки протягом календарного місяця на суму 150 євро в цілому.

Популярне: Під Харковом сталася жахлива ДТП, в якій загинула жінкаПочинаючи з четвертої посилки вони вже будуть обкладатися податком, митом і акцизом. Нагадаємо, на даний час не оподатковуються посилки загальною вартістю в 150 євро отримані від одного відправника без обмеження за кількістю.

Також змінилися правила безмитного ввезення товарів. Перевезення товарів в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 500 євро і вагою до 50 кг буде діяти для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в’їжджає в країну не частіше одного разу протягом 72 годин.

Відповідно до нового положення, при більш частому в’їзді без податків можна ввезти товари на суму лише до 50 євро.

До сьогоднішнього часу безподатково товари вартістю до 500 євро і вагою до 50 кг можна було ввозити раз на добу, не перебуваючи за кордоном протягом мінімум 24 годин, на чому будується бізнес багатьох «човників».