17 грудня в Одесі проходить виїзне засідання тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування справи про напад на радника глави Херсонської міськради Катерини Гандзюк.

Під дверима облдержадміністрації зібралася організована група чоловіків у камуфляжі. Вони не впускали пресу, повідомив нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм у Facebook.

На формі чоловіки не мали розпізнавальних знаків. Самі себе вони називали ветеранами АТО.

"Є лише один момент. У внутрішньому дворі така сама група людей у камуфляжній формі і з написами:"Муніципальна варта". І це саме та структура — одна з понад півсотні по всій країні — про яку я безліч разів виступав у парламенті, у пресі і звертався, зокрема, до МВС і Нацполіції з вимогою звернути увагу на підміну муніципальними органами функцій правоохоронних органів", – написав Наєм.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Він додав, що вже в наступному році у подібних організаціях відбудуться перевірки, чи дотримуються вони ліцензійної умови права на ведення охоронної діяльності.

"Одеса в цьому списку стоїть перша", — наголосив Найєм.

Міський голова Одеси Геннадій Труханов на відкритій частині засідання, відповідаючи на запитання, чому працівники "Муніципальної варти" не пускають на засідання міськради активістів і журналістів, заявив: "У "Муніципальній варті" працюють ветерани АТО. А активісти знають порядок пропуску і завжди можуть потрапити".