6 грудня новий сміливий об’єкт від компанії Avalon Inc. отримав від виконавчого комітету ЛМР містобудівні умови та обмеження. Житловий комплекс Avalon Up, який планують звести на проспекті Червоної Калини, 60, обіцяє стати одним з найвищих у місті не лише за поверховістю, а й за стандартами якості будівництва, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Ситуація критична”: стало відомо, що коїться на Західній Україні, справжній сніговий полон

Адже забудовник, що вже зарекомендував себе рядом успішних об’єктів на ринку нерухомості Львова, у новому проекті акумулює весь передовий досвід зведення таких споруд. Тому новий Житловий комплекс Avalon Up отримає стильний, сучасний вигляд та стане знаковим об’єктом у найбільшому спальному районі Львова.

За словами Головного архітектора міста, Юрія Чаплінського, 60 відсотків майбутньої забудови буде відведено під житло, ще 40 – під громадські приміщення. Житловий комплекс Avalon Up включатиме 9 будинків, найвищий з яких матиме аж 25 поверхів висотою 90 метрів. Це буде справжня вежа, що відкриватиме неймовірну панораму всього міста та надаватиме йому рис справжнього мегаполісу.

Разом з тим, девелоперська компанія Avalon Inc. обіцяє зробити новий проект справжнім взірцем надсучасних архітектурних та дизайнерських рішень. Тут застосують принципи домінантної поверховості, інноваційні будівельні матеріали, якісно нові підходи у плануванні території. На майданчику, відведеному під Avalon Up передбачені паркінги майже на тисячу паркомісць, дитячий садочок, відпочинкові зони, офісний центр, розвинута і комерційна і соціальна інфраструктура. До того ж, в рамках забудови Avalon Inc. планує реконструювати парк, що стане гармонійною частиною цієї місцевості та облаштувати на території житлового комплексу спортивні і дитячі майданчики. Прагнучи забезпечити максимум потреб майбутніх мешканців, тут подбали про наявність необхідних магазинів – у комерційних закладах працюватиме півтори тисячі людей, ще понад тисячу зможуть розміститися в прогресивному офісному центрі.

Грандіозність проекту та бездоганна репутація забудовника роблять Avalon Up ідеальним об’єктом для інвестицій, особливо – на ранніх етапах будівництва. Можливість отримати власні апартаменти у будинку, що уособлює сучасний ритм життя та інноваційні рішення, і справді приваблює. А комфортні планування як самої забудови, так і помешкань, розвинута інфраструктура та наявність офісного центру додають впевненості у виборі майбутнього житла в житловому комплексі Avalon Up.