У Мережі з’явилася інформація про впізнання 16-річного студента Кирила Трофимчука, який загинув при пожежі в Одесі на вулиці Троїцькій.

Про це в Facebook пише “Підслухано Одеса” з посиланням на повідомлення мами загиблого. Також в групі відзначають, що офіційно інформацію поки не підтвердили.

Раніше Олена Трофимчук повідомляла, що син зателефонував їй о 10 годині 4 грудня. Він задихався і розповів про пожежу. Через чотири хвилини Кирило набрав маму знову і сказав, що любить її. Ще через п’ять хвилин телефон вже був поза зоною доступу.У коментарях до запису на Фейсбук Ігор Трофимчук зазначає, що ще не провели експертизу, хоча це, за його словами, скоріше, формальність.

Якщо інформація підтвердиться, це буде вже друга трагедія в родині. Півтора року тому через хворобу не стало старшого сина – Іллі, йому було, як і Кирилу, 16 років.

Варто зазначити, що офіційного повідомлення поліції щодо впізнання двох тіл, виявлених 7 грудня в завалах будівлі коледжу, поки немає.

За інформацією Національної поліції, доля 10 осіб залишається невідомою. Всього з початку розбирання завалу вивезено 752 куб.м будівельних конструкцій.

Нагадаємо, що пожежа розгорілася вдень 4 грудня. Вогонь проник майже на всі поверхи. В результаті НП за неофіційними даними загинули від 10 до 15 осіб.