Президент Франції Еммануель Макрон за підсумками переговорів з українським колегою Петром Порошенком назвав Росію агресором, а анексію Криму – захопленням, що є першим кроком до шансу на мир, передає Корупція.Інфо

Популярне: ЦЕ ВЖЕ СПРАВЖНЄ НЕПОДОБСТВО: У Львові швидка займається доставкою меблів. Ви будете обурені!

Про це на своїй сторінці в Facebook написав український журналіст Роман Цимбалюк.

"Макрон – молодець, назвав на прес-конференції із Порошенком Росію країною агресором, а анексію Криму – захопленням. Почати речі називати своїми іменами перший крок до шансу на мир", – зазначив Цимбалюк.

На його думку, російські історії про "іхтамнет" скоро будуть непридатні навіть громадянам РФ.

"Щось у мене сумніви з приводу найближчої зустрічі в "Нормандському форматі". Виходить наступна картина. США: "На Донбасі російське вторгнення". Франція і Німеччина: "Ми посередники, на Донбасі та в Криму – російська окупація". Україна: "Ми захищаємося від російських окупантів, Кремль захопив Крим і частину Донбасу". Росія: "Самі винні, іхтамнет, Путін всіх переграв, ми "гаранти", – наголосив журналіст.

Він також нагадав, що влітку 2016 року російський Кремль вигадав "вторгнення" українських диверсантів в окупований Крим під прикриттям артилерії, щоб зірвати переговори нормандської четвірки.

"Цікаво, що вигадають цього разу. Непогано Петро світом поїздив за два тижні: всі наші партнери почали використовувати українські визначення ситуації на Донбасі та Криму", – резюмував Цимбалюк