Знищений у Луганську «начальник «міліції «ЛНР» Олег Анащенко був найбільш близький до російського військового командування, мав самостійні контакти, зв'язки. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов.

«За своїм впливом серед силовиків «ЛНР» наразі з Анащенком змагався тільки «начальник «Міністерства державної безпеки «ЛНР» Леонід Пасічник», – зазначив він, передає Корупція.Інфо

«Анащенко міг бути одним з найбільш ймовірних кандидатів для заміщення непопулярного Плотницького. Але вже не стане», – наголосив журналіст.

Засловами Бутусова, наразі у «керівництві «ЛНР» залишилося тільки дві фігури, які самостійних впливають на силовиків та мають самостійні контакти з російськими «кураторами», – це Плотницький і Пасічник.

«Та щось підказує, що розбирання бандитів у Луганську будуть продовжуватися, поки хтось із них не добереться до свого суперника», – вважає він.

Внаслідок вибуху автомобіля в центрі Луганська в суботу, 4 лютого, ліквідовано «начальника управління народної міліції» терористичної організації «ЛНР» Олега Анащенка. У «ЛНР» цей інцидент вже встигли назвати «терактом».