Телеканал «NewsOne» може очікувати така ж акція, як пройшла проти телеканалу «Інтер» в неділю, 4 вересня. Про це заявив екс-начальник департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Ілля Ківа.
 
Він розповів, що подібний протест може відбутися протягом місяця.
 
«В порядок наведемо всіх, і не тільки NewsOne. Це не означає, що, якщо мене запросили вести передачу, мені ніхто не пише сценарій. Я говорю те, що вважаю за потрібне. І якщо я вважаю Анну Герман і «Опозиційний блок» зрадниками, у яких кров на руках, то, повірте, я вважаю, що половину з них потрібно поставити до стінки без розгляду », – заявив Ківа.
 
Нагадаємо, що Ківа і Герман – одні з ведучих програми «Суб'єктивні підсумки дня» на телеканалі «NewsOne».
 
Директор «Національних інформаційних систем» Олександр Пилипець, розповів, що 15 невідомих в балаклавах спробували захопити і підпалити будівлю редакції телеканалу «Інтер». За його словами, невідомі люди в масках проникли через пост охорони будівлі, розпорошили порошкові вогнегасники, підпалили будівлю і зникли. Також нападники залишили в будинку протитанкову міну.Аваков розповів, що протестують, палять шини під будівлею телеканалу «Інтер», виявилися колишні бійці ВСУ.
 
Пізніше медіагрупа Inter Media Group попросила президента Петра Порошенка втрутитися в розслідування, пов'язане з підпалом офісу Інтера, для відновлення законності, і закликає правоохоронні органи гарантувати безпеку засобів масової інформації.
 
Також керівництво телеканалу «Інтер» подало заяву в Генеральну прокуратуру, Національну поліцію, Службу безпеки і Міністерство внутрішніх справ України про вчинення злочину. У заяві йдеться про порушення закону у вигляді перешкоджання професійній діяльності журналістів.
 
Крім того, ОБСЄ і США також засудили підпал будівлі редакції телеканалу «Інтер».‡агрузка...