У Києві заживо в машині згорів водій. Подія сталася на ВДНГ з боку вулиці Академіка Заболотнього недалеко від виставкових павільйонів. Згорів автомобіль ГАЗель.


Водій в цій ситуації не вижив і згорів заживо. Рятувальну службу викликали о 23:44 в суботу, 15 грудня.
 
Як повідомляла пожежна служба, ГАЗель була на завантаженні в складі на території ВДНГ. Після того, як весь товар (продукти харчування) був занурений в машину, водій з якихось причин не відправився відразу, а залишився стояти біля приміщення. Можливо, він заснув там. Згодом автомобіль почав горіти і співробітники складу скатили його з рампи за допомогою електрокара, щоб вогонь не перекинувся на будівлю і сусідні палети.

Загиблий був водієм вантажного автомобіля. Його особистість і вік поки що не встановлені. ГАЗель виявилася на житомирських номерах. Виходячи з речей, які знаходилися в салоні автомобіля, можна зробити висновок, що він проводив там велика кількість часу. Рятувальники витягли звідти особисті речі, такі як дезодорант, книги, зарядні пристрої, шкарпетки, нижню білизну. Крім цього, в салоні знайшли велику кількість порожніх пляшок з-під спиртного.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом


Тіло чоловіка сильно обгоріло. Причини загоряння поки що не відомі, але ні будка з товаром, ні двигун автомобіля зовсім не постраждали – пожежа охопила тільки салон. Попередні версії поки що ні озвучували.

На місці працюють співробітники правоохоронних органів, пожежних служб, внутрішньої охорони ВДНГ. Причини того, що сталося встановлять експертиза і слідство.