Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба, який 24 листопада разом з дітьми потрапив в ДТП, зараз в стані середньої тяжкості в лікарні Феофанія. Він в повній свідомості, загрози його життю немає.

А ось старший син перебуває в інтенсивному неврологічному відділенні того ж медичного закладу.

Уточнюється, що у Кулеби медики діагностували струс мозку і численні забої і травми. Зокрема, у нього закрита черепно-мозкова травма, травма грудної клітки і травма живота. Крім того, у нього численні переломи ребер з обох сторін, забій легенів і пневмоторакс (скупчення повітря, яке призводить до часткового або повного колапсу легень. – ред). Втім, медикам все ж вдалося стабілізувати стан Кулеби і зараз його життю нічого не загрожує.

А ось його старший син Тимофій – у важкому стані. Він знаходиться в інтенсивному неврологічному відділенні. За словами медиків, юнак без свідомості. У нього закрита черепно-мозкова травма. Чи є загроза життю – не повідомляють.

Також про стан дітей розповів знайомий Кулеби Сергій Козак у себе на сторінці в Фейсбук.

“У Єлисея перелом таза, щелепи, забої різного ступеня, Тимофій в комі, лікарі борються за життя. Тільки що говорив з друзями, які знаходяться в лікарні”, – написав Козак.

Що стосується водія вантажного мікроавтобуса, то він зараз знаходиться в Києво-Святошинській лікарні. Його життю також нічого не загрожує.