Практично кожної дитини з самого дитинства вчать, що з ножа їсти не можна. Але не всі дорослі розуміють, чим викликаний такий заборона, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Матір трьох дітей загорнула немовля і викинула….Місце, де знайшли тіло шокує

Тема прикмет і забобонів розбурхує уяву і викликає непідробний інтерес, тому існує багато версій, чому не можна їсти з ножа.

Прикмети і забобони
Історично склалося так, що в кожній культурі ножі грали важливу роль. Вони були неодмінним атрибутом чоловіків, їх клали поряд з покійним. Деякі народності надавали ножу особливе значення, тому обережно укладали його в колиску до немовлятам. Вважалося, що такий ритуал наділить дитини силою і захистить від злих духів.У Фінляндії з допомогою ножа чоловіки просили руки жінки: вони клали ніж в долоню обраниці, і якщо дама не виймала його, значить, пропозицію було прийнято.

Саме просте і зрозуміле пояснення, що не має нічого спільного з забобонами, полягає в тому, що їсти з ножа – це небезпечно. Гострим краєм столового приладу можна порізати мову або подряпати десни. Наші предки вважали, що вживати їжу з ножа небезпечно для серця. Швидше за все, це пов’язано з тим, що ніж – досить агресивний предмет.Езотерики стверджують, що гострі деталі порушують ауру людини, руйнуючи енергетичне поле. До того ж, ніж використовують як знаряддя вбивства, тому прийом їжі з його допомогою – поганий тон.

Звідки пішла прикмета про те, що не можна їсти з ножа
Причини того, чому не можна їсти з ножа, досить різноманітні і суперечливі. Дискусії ведуться вже багато років, так як наукового обґрунтування всім міфам немає. Але забобони міцно увійшли в життя людей, і для багатьох залишається табу відправити в рот кінчик ножа з їжею. Причини цього:

Люди, які їдять з ножа, стають злими.
Порушується біополе людини.
Якщо їсти з ножа, втрачається розум, людина стає безглуздим.
Жінки уникають приймання їжі з ножа, так як є повір’я, що чоловіки стануть зловживати алкоголем і змінювати.
Можливо, це і не правда, але ні в кого не виникає бажання перевірити. Це тільки мала частина забобонів, які відомі. Але які б причини не лежали в основі того, чому не можна їсти з ножа, краще уникати цієї дії. Прийом їжі з леза виглядає не естетично, що викликає в оточуючих негативні емоції і відбиває апетит. До того ж, серйозні травми, які можна отримати, вживаючи таким чином, викликають больові відчуття і дискомфорт. Це пов’язано з тим, що навіть маленька ранка на мові заживає досить довго.