На одному з підприємств міста Олександрії знайшли тіло чоловіка, який працював там охоронцем. Відповідне повідомлення надійшло до служби швидкої допомоги ввечері 17 липня, передає Корупція.Інфо

Популярне: Порошенко підписав закон на який українці чекали давно! Жити стане зручніше

Про це розповів начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський сьогодні, 24 липня.До правоохоронців звернувся лікар бригади швидкої допомоги, який повідомив про телефонний дзвінок від мешканця міста щодо виявлення тіла чоловіка. Загиблого знайшли в автомобільному боксі під час огляду території одного з підприємств міста.

Прибувши на місце події, поліцейські виявили тіло 58-річного мешканця Олександрії "в положенні сидячи на дерев'яному пеньку". З'ясувалося, що він працював на цьому підприємстві підмінним охоронцем. На тілі загиблого знайшли тілесні ушкодження, які й призвели до смерті. Інших подробиць не повідомляється, щоб не перешкоджати слідству.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.