У столиці Австрії – Відні – поліція затримала українця, який перебував у міжнародному розшуку за підозрою в крадіжці близько дев’яти мільйонів євро (майже 300 млн грн) під час роботи в одному з банків в Україні протягом 2012-2014 років.

Про це повідомляє австрійське видання Der Kurier.

Чоловіка, який шість років значився в міжнародному розшуку через крадіжку 9 млн євро, затримали в столиці Австрії, Відні. Він вкрав таку велику суму за час роботи в українському банку в 2012-2014 роках.

“Слідчі Віденського державного управління кримінальної поліції затримали злочинця, який з 2014 року переховувався в місті Відень. Ця людина розшукувався за міжнародним ордером на арешт за звинуваченням у розкраданні кредитів на суму близько дев’яти мільйонів євро в якості банківського службовця в Україні в період з 2012 по 2014 рік “, – повідомляють у виданні.

Ім’я та прізвище підозрюваного поліція не повідомляла, відомо тільки що йому 45 років. Зараз злочинець в австрійській в’язниці, але буде переданий українській стороні.

Відзначають, що після скоєння крадіжки чоловік втік з України і перетнув кордон за підробленими документами.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №4222 від 15.10.2020 р. “Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо особистої поруки”. Цей законопроект не дозволить топ-посадовцям та нардепам витягувати друзів із в’язниці під особисту поруку.

Проектом Закону пропонується внесення змін до статті 180 Кримінального процесуального кодексу України щодо позбавлення осіб, зазначених у підпунктах “а”, “б” пункту 1 частини першої статті 3 Закону України “Про запобігання корупції”, права виступати поручителями у корупційних кримінальних правопорушеннях щодо топ-посадовців.