poznyakov_ub

Зниклий два місяці тому водій BlaBlaCar, 25-річний львів'янин Тарас Позняков, убитий, про це повідомили на сайті UA-reporter.


Повідомляється, що стріляв у хлопця один з підозрюваних, Луан Кингисепп, який сидів поруч з водієм. Він тричі вистрілив з пістолета ТТ у груди і область живота Тараса. За даними слідства, хлопець загинув на місці, а після цього його тіло злочинці поклали на підлогу в салоні ззаду.


Також слідство встановило, що своїх пасажирів, він знайшов на сервісі BlaBlaCar (раніше поліція це спростовувала). Відомо, що лиходії листувалися з ним з с. Тарасівка під Києвом під вигаданими іменами. Своїх пасажирів Тарас віз зі Львова, куди вони за день до цього спеціально приїхали з Києва з зброєю. Другого пасажира (Дмитра Голуба) вдалося встановити завдяки тому, що Audi A6 зупинялася заправлятися в с. Колодинка Рівненській області на трасі Чоп — Київ). Там він виходив з машини прогулятися.


Саме вбивство сталося 4 квітня між селами Шевченкове і Княжичі під Києвом у проміжку між 11:48 12:05. Бандити намагалися погрозами змусити хлопця зупинитися і вийти з машини. Хлопець відмовився, зав'язалася бійка, в якій прозвучали постріли. "Стріляв Луан Кингисепп, не виходячи з салону. Від отриманих тілесних ушкоджень власник машини загинув на місці злочину", — сказано в матеріалах справи. Де тіло, досі не встановлено.


Офіційно в поліції Київської області не говорять про отримані результати експертиз. "В даний момент ми зайняті пошуками підозрюваних і водія Audi. Що з ним, ми не знаємо", — каже речник поліції Київської області Микола Жукович.


Батьки Тараса не втрачають надію. "Синку, ми чекаємо від тебе дзвінка! Не перестаємо шукати тебе і дякуємо всіх, хто робить це з нами", — написала його мама в Facebook.