На офіційному ресурсі "Дизель шоу" нещодавно оприлюднили дані щодо стану здоров'я акторів, котрі потрапили в ДТП під Києвом. В результаті аварії загинула їх колега, Марина Поплавська. Гумористи на той час якраз поверталися додому зі Львова.

За попередніми даними, у Євгена Гашенка – два переломи пальців ніг, у Максима Неліпи переламані два ребра і палець ноги, у Олександра Бережки – два переломи на нозі.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

У Євгена Сморигіна вивихнутий палець, розрив зв'язок і компресійний перелом хребця. Як  вдалося дізнатись, компрессіоннний перелом хребця дуже страшний діагноз, який загрожує серйозними наслідками аж до інвалідності. Крім того, слід враховувати, що характерним проявом ураження нервових структур при такому переломі є не сама біль, а поява неврологічних симптомів.

У Олегу Іваниці робили операцію, а Вікторія Булітко отримала множинні забої.

Як відомо, трагедія стався вранці 20 жовтня на 28 км автотраси Київ-Чоп, недалеко від села Мила. Автобус "Неоплан" зіткнувся з вантажівкою МАЗ. Згідно з попередньою версією, водій автобуса не впорався з керуванням. Жертвою аварії стала відома українська актриса Марина Поплавська, яка сиділа на передньому сидінні і загинула від сильного удару при зіткненні. Дані спідометра показали, що швидкість автобуса в момент зіткнення досягала 100 км / ч.