Пукач

Апеляційний суд Києва переніс на 9 червня розгляд скарги на вирок екс-керівнику зовнішнього спостереження Олексію Пукачу.
Таке рішення оголосив головуючий суддя Степан Гладій.
Колегія суддів відклала судове засідання на 12:00 9 червня для того, щоб опрацювати представлене постраждалим А. Подільським клопотання про виклик у суд в якості свідків П. Порошенко, А. Яценюка, Ст. Шокіна, Л. Кучми, Ст. Медведчука, Ст. Литвина і Омельченко.
Тому, незважаючи на велику кількість клопотань, судді оголосять рішення завтра в 12:00.


Нагадаємо, 29 січня 2012 р. Печерський районний суд Києва засудив Олексія Пукача до довічного ув'язнення з конфіскацією майна за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.
Як відомо, журналіст Георгій Гонгадзе зник у Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області був виявлений обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналістові.
15 березня 2008 р. Апеляційний суд Києва визнав винними у вбивстві журналіста трьох колишніх співробітників Департаменту зовнішнього спостереження МВС України – Валерія Костенка, Миколу Протасова і Олександра Поповича, і призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 13 років.
Ще один обвинувачений – Олексій Пукач – перебував у розшуку з 2005 року. 21 липня 2009 р. у селі Молочки Чуднівського району Житомирської області Пукача затримали.
Слідством було встановлено, що А. Пукач скоїв вбивство журналіста за вказівкою на той час міністра внутрішніх справ України Юрія Кравченка, який був знайдений мертвим 4 березня 2005 в своєму будинку під Києвом з двома вогнепальними пораненнями в голову.
Напередодні екс-міністр був викликаний на допит у справі про вбивство Р. Гонгадзе. У 2005 році Генпрокуратура визнала загибель Ю. Кравченка самогубством і винесла постанову про закриття кримінальної справи.


Джерело: Корупція.Інфо