Суддя Ірина Левандовська, Улан-Уде

8-chelovek-uvolennyih-s-rabotyi-iz-za-otkrovennyih-snimkov-12

Звільнено за знімки з горілкою Взимку 2011 за надмірну відвертість в соцмережах поплатилася молода суддя з Улан-Уде Ірина Левандовська (на той момент дівчині було 31 рік).

В ЖЖ служительки Феміди з'явилися кілька знімків, на яких суддя була цілувала, облизувала та ніжно обіймала пляшку горілки.

Поки користувачі "Живого Журналу" обговорювали моральне обличчя судді, Ірина Левандовська виправдовувалася. Жінка намагалася довести, що сторінці в ЖЖ належить не їй, а фото, які не призначалися для публічної демонстрації, виклали її недоброзичливці. На жаль, доводи Левандовської не переконали суддівське співтовариство, де знімки з горілкою порахували нечуваними.

 

Секретар швейцарського парламенту Аделін Лафуен

8-chelovek-uvolennyih-s-rabotyi-iz-za-otkrovennyih-snimkov-16 (1)

Звільнено за еротичні фото У своєму Twitter, на який було підписано понад 11 тисяч осіб, дівчина публікувала напівголі Селфі. Знімки секретар робила як вдома, так і в будівлі парламенту.

Коли інформація про пікантні знімки держслужбовця дійшла до її керівництва і розгорівся скандал, дівчина, як ні в чому не бувало, заявила, що не бачить в своїх фото нічого кримінального. А охоронцям моралі порадила не лізти в її особисте життя. Начальство з позицією секретаря не погодилося. Після звільнення Аделін видалила свою сторінку зі знімками.

Вчителька Олена Корнюшонкова, Конаково

8-chelovek-uvolennyih-s-rabotyi-iz-za-otkrovennyih-snimkov-3

Звільнена за голі фото на робочому місці

Викладач музики з Тверської області Олена Корнюшонкова розлучилася з роботою після того, як колеги побачили, які фото жінка робила прямо на робочому місці. На знімках 40-річна вчителька була відображена повністю оголеною і в бікіні.