Популярне: Нові штрафи! Українців будуть штрафувати за використання сонячних батарей

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що однією з ознак роботи цієї сесії парламенту буде схвалення рішень щодо формування державних інституцій та кадрового забезпечення, передає Корупція.Інфо.

Про це він заявив під час спільного брифінгу з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм.

Розповідаючи про кадрові "перестановки" в уряді, Гройсман пояснив:

 "Насправді в нас тільки одна вакантна посада, і є виконуючий обов'язки міністра охорони здоров'я. Інші міністри, які вирішили змінити місце роботи, поки що не звільнені українським парламентом. Це не є одноосібним рішенням прем'єр-міністра".

"Ідуть консультації, і подивимось, що буде потрібно для того, щоби визначити остаточного кандидата чи кандидатури на ті посади міністрів, які будуть звільнені парламентом.

Можливо хтось і залишиться працювати… У межах коаліції буде відбуватися діалог, тому подивимося, чим він завершиться, якими рішеннями", – наголосив він.

Гройсман додав також, що вважає за необхідне "забезпечити формування державних інституцій, які відіграють ключову роль".

"Ознакою роботи цієї сесії буде схвалення рішень щодо формування державних інституцій і кадрового забезпечення", – підсумував він.За його словами, звільненням міністра аграрної політики і продовольства Тараса Кутового і міністра інформаційної політики Юрія Стеця займається Верховна Рада.

"Ідуть консультації, і подивимось, що буде потрібно для того, щоб визначити остаточні кандидатури на ті посади, з яких будуть звільнені парламентом міністри. Можливо, хтось і залишиться працювати", – зазначив прем'єр.

Він розповів, що зараз щодо цього питання відбувається "діалог в рамках коаліції".

Відзначимо, що міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий написав заяву про відставку в травні 2017 року – за власним бажанням і з тих пір не з'являється в міністерстві. Його обов'язки виконує перший заступник голови Мінагропроду Максим Мартинюк, який щотижня присутній на засіданнях уряду.

Крім того, в травні 2017 року міністр інформаційної політики Юрій Стець написав заяву про відставку за станом здоров'я і також не ходить на засіданнях Кабміну. Верховна Рада так і не прийняла постанов про їхню відставку.