Відомий український політтехнолог Олексій Голобуцький дав аналіз мови Віри Савченко, передає Корупція.Інфо.

За словами фахівця, сестри розмовляють по одному і тому ж шаблону. Олексій аналізував виступ Віри під ззданіем СІЗО, яке пройшло кілька днів тому, коли співробітники СБУ хотіли влаштувати допит укладеної на поліграфі. Тоді молодша Савченко розповідала про те, що звинувачення прокуратури – вигадані.

Популярне: "Вас дитина просить перестати пити! Та іди ти к ї*ні матері!": Родина на проекті "Міняю жінку" обурила українців

"Вони її так публічно заарештовували. Вони три постріли смертельних робили у Верховній Раді, всі єдиноголосно голосували. Що далі – закривати справу? Двоє людей повинні були знести весь урядовий квартал, вбити всіх керівників і не керівників влади і так далі. Давайте далі будемо публічно дивитися на ваш вигаданий сценарій. Ну все. Нічого сказати. Ховають", – заявила вона.

Саме цей уривок дозволив Голобуцькому стверджувати, що її мова безграмотна, фрагментована і алогічна. Експерт заявив, що все це говорить про неякісну, глибоку психологічну обробку.

"Зазвичай таке мовлення є наслідком не дуже якісної, але досить глибокої психологічної обробки повністю негідників кадру. При цьому абсолютно так само говорить і сама Надя, і її адвокати, а не тільки сестра. Всі пройшли через однакові процедури?" – зазначив політтехнолог.