Вранці 8 лютого в офіс БЦ "Гулівер", де знаходяться редакція газети, сайту, а також радіо "Вести", прийшли співробітники Нацполіціі і головної військової прокуратури ГПУ. Вони не пускають співробітників всередину, передає Корупція.Інфо


Про це в Facebook повідомила головний редактор газети "Вести" Оксана Омельченко.

"Ну все, почалося! Близько 6 ранку оточили" Гулівер ", заходять на наш поверх такі" милі "люди. Колеги з Радіо передають, що звук такий, ніби почали все трощити. Скоро починаємо на сайті онлайн. Якраз сьогодні готували до друку другу частину розслідування про Нацагентство і його друзів ", – написала вона.

Популярне: “Нададуть по 2,5 тис грн за кожну…”: Як Гройсман зібрався покращувати життя українцям

Також "Вести" оприлюднили відео, в якому намагаються з'ясувати у силовиків на якій підставі вони заблокували офіс. Їм відповіли, що забезпечують проведення обшуку, але на підставі якого розпорядження чи рішення – не уточнили.


Нагадаємо, що 3 лютого, в офіс медіахолдингу "Вести" на Спортивній площі, 1, у БЦ "Гулівер", в Києві нагрянули силовики з Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА).