Міністерство оборони спростувало свою інформацію про призов по мобілізації Президента Володимира Зеленського в 2014-2015 роки.

Про це йдеться у відповіді Міноборони на запит Українських Новин.

Відповідь підписана начальником управління персоналу – заступником начальника штабу Командування Сухопутних військ Збройних сил Геннадієм Долгашовим.

Агентство Українські Новини запросило у Міноборони інформацію про те, чи оголошувався у розшук Зеленський в зв'язку з тим, що він не з'явився до військкомату за повістками для призову по мобілізації 15 квітня 2014 року, 23 червня 2014 року, 15 серпня 2014 року, 10 травня 2015 року.

Дана інформація про повістки була оприлюднена прес-службою Міноборони 13 квітня поточного року у відповідь на депутатські запити депутатів Верховної Ради Юлія Мамчура, Олександра Бригинця (обидва – "Блок Петра Порошенко"), Тетяни Чорновіл і Михайла Бондаря (обидва – "Народний фронт") .

У відповідь на запит Українських Новин Міноборони засвідчує, що Зеленський перебуває на військовому обліку в металургійному-Долгінцевському військкоматі Кривого Рогу Дніпропетровської області.

За результатами медкомісії він визнаний придатним до військової служби, має військово-облікову спеціальність "діловод діловодства".

"Військову службу в Збройних Силах не проходив, на військову службу з мобілізації протягом 2014-2015 років не призивався", – сказано у відповіді міністерства.

Інші обставини призову Зеленського Міноборони повідомити відмовилося пославшись на те, що це є службовою інформацією і не підлягає розголошенню.