У мережі спливли неочікувані подробиці можливого призначення Саакашвілі на посаду віцепрем’єра, які точно не залишать Вас байдужими.


Інсайдерською інформацією поділився телеграм-канал Розвідник. Надалі подаємо в оригіналі.

“Призначення Саакашвілі має під собою логіку: зростаючий рейтинг Порошенка з одного боку і посилення впливу Авакова з іншого, повинні мати противагу, в іншому випадку Зеленський може повторити долю Ющенка, – йдеться у повідомленні.

За словами каналу, за призначенням Міхеіла Саакашвілі у Кабмін можна дізнатися почерк екс-президента Леоніда Кучми – система стримувань і противаг дозволяла йому довгий час зберігати вплив і залишатися при владі, поки його опоненти і політичні противники були зайняті боротьбою один з одним.

Міхеіл Саакашвілі має особисті контакти як з Джорджем Соросом, так і з політичним істеблішментом в Вашингтоні, що робить його фігуру оптимальної у частині контролю за процесом реформ, з боку МВФ, і вибудовування відносин з Конгресом США і адміністрацією Трампа з боку команди Зеленського.

Хто саме стоїть за можливим майбутнім призначенням Саакашвілі – Сорос, Пінчук і Кучма, Ахметов, або він сам не має значення, адже суть від цього не змінюється: посада віце-прем’єра для Міхеіла Саакашвілі – трамплін у велику гру, – повідомляє телеграм канал.

Що цікаво, сам ексгубернатор Одеської області назвав “повною нісенітницею” припущення, що через якийсь час після можливого призначення в Кабмін він розсвариться з президентом Володимиром Зеленським так само, як до того з п’ятим президентом Петром Порошенком.

Як відомо, питання про призначення Саакашвілі Рада, можливо, розгляне вже завтра, 24 квітня.