Станом на 3 грудня ЗСУ знову просунулися на Лівому березі Херсонської області, а бої в Кринках відбуваються вже за 2 кілометри від Дніпра та за 30 км на північний схід від Херсона. Це означає, що незабаром наші військові можуть деокупувати цей регіон. Зрощуміло, що це викликало паніку у вищого військового командування РФ та змусило віддати новий наказ.

Детальніше про ситуацію на цьому напрямку розповів військовий експерт Олександр Коваленко.

Тепер російські окупанти стягують резерви на лівобережну Херсонщину, за останні два тижні росіяни збільшили групу військ «Дніпро» з 65 до 68 тисяч, при цьому втрати РФ зросли, а жодних успіхів вороже угруповання на Лівобережжі не досягло.

«Справа в тому, що в районі Кринок окупанти відчувають загрозу для своєї траси 2206. На захід від Олешок вони передислокували частково підрозділи 710-ї окремої бригади морської піхоти. Чому саме туди? Мабуть, тому, що вони і для Олешок відчувають якусь загрозу. Тому що Олешки залежать від двох логістичних артерій Р57 і Е97. Якщо їх буде перерізано – Олешки ізольовані. Але це не означає, що росіяни там готуються до якогось «жесту доброї волі». Нещодавно вони передислокували із Запорізької області до Херсонської 337-й десантно-штурмовий полк… Це говорить про те, що вони готові нарощувати тут свій потенціал”, – зазначив Олександр Коваленко.

“Тобто вони будуть намагатися тут триматися, хоча й такою кількістю вони не можуть заблокувати повністю розширення нашого плацдарму”, – додав Коваленко.

Тим часом Збройні сили України перебувають на лівому березі Херсонської області та поступово розширюють плацдарм.