Композитор Володимир Бистряков в інтерв'ю головному редактору видання "ГОРДОН" Олесі Бацман заявив, що президент України Петро Порошенко повинен відновити економічні зв'язки з Росією, "щоб люди мали роботу", передає Корупція.Інфо

Популярне: “Тіло не можна хоронити, бо…”: адвокат сім’ї Ноздровської зробив гучну заяву

Він також припустив, що за певних умов міг би проголосувати на президентських виборах за Петра Порошенка.

"Я бачу, як ця людина змінився, і не в кращу сторону. Так не може виглядати успішний бізнесмен, розумієте. Не може зловживати алкоголем при наявності болячок типу діабету. Так, маю на увазі Порошенко.

Я сьогодні говорю так, що багато хто з моїх "фейсбучних" друзів від мене, можливо, відвернуться. Але я намагаюся завжди речі аналізувати … "- сказав Бистряков.

Композитор заявив, що якщо Порошенко відновить економічні відносини з Росією, він буде за нього голосувати на наступних виборах.

"Чи не тому, що я ватник, а тому, що хочу, щоб наш народ жив нормально, щоб люди мали роботу. А не так, як зараз: розпиляли заводи, повикидали всіх на вулицю, починаючи з" Азовмаша " і закінчуючис" Мотор Сiччю ". Люди залишилися без роботи. В ім'я чого це робиться і кому це цікаво?" – заявив він.