Повідомлення про борг за газ стало причиною інсульту, інфаркту, а трохи пізніше і смерті 82-річної мешканки Кривого Рогу, передає Корупція.Інфо

Популярне: Зіткнення потягів у столиці: Фатальні наслідки, від яких можна втратити дар мови!

Про це на своїй сторінці у Facebook написала депутат Криворізької міськради Наталія Шишка. За словами голови ОСББ «Енігма», в якому проживала покійна Тамара Федорівна Симонович, раніше в квартирі було прописано 7 осіб. Після того, як будинок відмовився від встановлення загальнобудинкового лічильника газу, вона виписала сім'ю, це чотири людини. Залишилось троє, включаючи її саму.

На зборах мешканців інженер «Криворіжгазу» пояснила, що якщо люди прописані, але не проживають, ОСББ може скласти відповідний акт. Тоді плата на прописаних, але не проживаючих нараховуватися не буде.

Інсульт стався після того, як у дверях квартири Тамара Федорівна побачила повідомлення про борг в 701, 92 гривні. Вона встигла зателефонувати до доньки та онуки. Ті приїхали швидко. Викликали швидку допомогу. Почувши про вік хворої, ті відмовилися їхати на виклик. Коли стан погіршився, госпіталізувати все ж довелося. Дочка покійної стверджує, що 3 січня у покійної стався інсульт, 5-го інфаркт, а 17 січня вона померла з офіційним діагнозом «Інфаркт головного мозку».