Мер Глухова (Сумська область) Мішель Терещенко разом із дружиною Оленою і радником Русланом Павленком звинуватили співробітника поліції у перекритті дороги і знаходженні на посаді в нетверезому вигляді, передає Корупція.Інфо

Популярне: Побачення зі скандальною заступницею міністра Авакова купила жінка. За скажені гроші! Деталі шокують!

Інцидент стався 26 червня, коли в місті відзначали свято Останнього дзвоника.

Мер міста Терещенко з дружиною і радником, проїжджаючи по Глухову, обурилися, що частина доріг перекрита, а після заявили, що співробітник поліції знаходиться у нетверезому стані.

"Забезпечуючи порядок у місті на святі Останнього дзвоника ми (поліція. – Ред.) за наказом перекрили частину доріг у Глухові з метою безпеки випускників. Але не так, щоб автомобілі не могли проїхати, а щоб не носилися на високій швидкості", – зазначив поліцейський Дмитро Колосов.

Він розповів, що повз нього промайнула машина міського голови.

"Повз мене проїхав один із автомобілів, з яким ніхто не перешкоджав рухатися далі, але, проїхавши метрів 40, він зупинився і дав задній хід. З нього вийшли мер міста Мішель Терещенко, його дружина і Руслан Павленко. Вони почали чіплятися до мене, чому я не даю "зелену" дорогу меру і перешкоджаю йому рухатися, як він бажає. Головним "обвинувачем" був Руслан Павленко, його підтримувала дружина мера", – сказав Колосов.

За словами поліцейського, Терещенко і Павленко заявили, що він знаходиться у стані алкогольного сп'яніння.

"Ще вони звинуватили мене в тому, що я нетверезий: "Ми – влада, а ти тут – ніхто! Тебе звільнено! Завтра ти вже не будеш працювати", – кричав мені Руслан Павленко. Я тут же зателефонував своєму керівництву. Приїхав інспектор по особовому складу. Я пройшов тест – алкоголю у мене в крові не знайшли. На мою пропозицію трійці тих, хто мене звинувачував, пройти такий же тест, всі троє відмовилися", – додав поліцейський.