Народний депутат від Слуги народу Олександр Качура, який раніше “накапав” на скандальну соратницю Порошенка Софію Федину в ГПУ і ДБР, направив міністру внутрішніх справ звернення з проханням повідомити, чи нагороджували колишню народну обраницю Тетяну Чорновол автоматом.

Більш того, крім факту нагородження, Качура поцікавився, що стало для цього підставою, відкривалася справа по Чорновол як по особі, що володіє зброєю, надавала вона медичну довідку і чи є у неї дозвіл на перевезення боєприпасів.

Відзначимо, Качура направив Авакову запит на підставі заяви Чорновол про наявність нагородного автомата в ефірі телеканалу “НАШ” 8 жовтня.

“Був би Пашинський на свободі, він був би з нами. А так я продовжу його справу … У мене, до речі, є нагородний автомат”, – сказала тоді в прямому ефірі соратниця Пашинського, пояснюючи, що разом з добровольцями піде на позиції , які залишає українська армія на Донбасі.

Відзначимо, те славне відео ще тоді активно коментували українці.

“Танька ж психічно хвора людина, це ж очевидно. Я не проти шизофреніків, але навіщо їх допускати до влади і тим більше брати інтерв’ю”, – висловилася якась Наталія.

“Ось дивлячись на цю упороту дебілку, як Донбас захоче в Україну?!”, – висловилася Наталя Яковлєва.

“Так задовбали вже зі своїм Путіним. Їх (партію Порошенка) послухати так всі українці, які йдуть проти Порошенка і його партії, а також такі як Портнов садять людей з партії Порошенка, то вони прям підстилки Кремля і путіноїди”, – зазначив Дмитро Женін .

“Свободу Пашинському! І Анжелі Девіс! А то Танюха зараз з автоматом попре прямо в Спортлото”, – сказав якийсь Натаніель Бампо.

“Добре, що у неї немає нагородного танка”, – звернув увагу Василь Петровський.

“Таня пишається Пашинським. Вона не винна. Били ж по голові”, – підкреслив Василь Ющенко.